Najtrudniej jest pisać o sobie – teraz przekonałam się o prawdziwości tego zdania. Rozumiem jednak, że zanim najpierw do mnie zadzwonisz lub napiszesz, chcesz wiedzieć, kim jestem i co ja tu właściwie robię. Przecież biznes robi się z ludźmi, a nie z firmą.

Nazywam się Sandra Lepsza i lubię robić w życiu wiele rzeczy.

Z wykształcenia jestem dziennikarką modową oraz managerem. Lubię się uczyć. Z tego względu okazjonalnie szkolę się z różnych dziedzin marketingu, a w przyszłości planuję kolejne studia (doktorat lub podyplomowe).

Jestem przedsiębiorcą i copywriterem. Prowadzę swoją agencję marketingową High Content, a w głowie mam już inne pomysły na biznesy związane z branżą e-commerce. Przedsiębiorczość to mój sposób na siebie i życie.

W wolnych chwilach podróżuję. Staram się odwiedzać kilka krajów w ciągu roku. To moja największa pasja, na którą poświęcam maksymalnie dużo czasu. Aż się dziwię, że odkryłam ją dopiero 3 lata temu!

Oprócz rozwijania w sferze zawodowej i prywatnej zaczęłam też rozwijać się naukowo. Niebawem ukaże się moja pierwsza publikacja naukowa na temat wpływu mediów społecznościowych w kontekście kreowania marki osobistej. Następnie chciałabym badać ludzkie zachowania wynikające z częstego korzystania z social mediów i zamknąć wnioski z tych badań w książce.

Myślisz, że się dogadamy?
Przekonajmy się i zróbmy razem deal!